Atribuită
Cumpărare directă
Creta rotunda alba 10/cut MILAN cutie 20,00 ***Hartie copiator A4 80 gr./mp – 5 topuri/cut. - BRILIANT BUC 15,00 Biblioraft plastifiat A4 5 cm – rosu SMART BUC 2,00 Biblioraft plastifiat A4 7.5 cm – albastru SMART BUC 15,00 Roller Pilot Frixion Clicker, 0.5 mm, albastru BUC 5,00 Roller Pilot Frixion Clicker, 0.7 mm, albastru BUC 5,00 Rezerva roller Pilot Frixion Clicker, 0.5 mm, albastru, 3 bucati/set SET 2,00 Rezerva roller Pilot Frixion Ball, 0.7 mm, albastru, 3 bucati/set SET 2,00 Folie protectie pentru documente A4, 30 microni, 100/set, Office Products - transparenta SET 5,00 Notite adezive 75x75 4 culori 400 file BUC 5,00 Agrafe metalice 33mm OFFICE Products, rotunjite, 100 buc/cutie cut 10,00 Tus stampila DONAU, cu picurator, 30 ml, albastru, *12 buc 1,00 Foarfeca metalica de birou Memoris-Precious 21cm cu grip confortabil BUC 2,00 Pix unica folosinta OFFICE Products, corp transparent, scriere de 0.7 mm, albastru, *50/1000 buc 20,00
- Număr anunț
- DA26450614
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "George Baritiu (CUI 5058585)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 577,97 RON
- Valoare atribuită
- 577,97 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.