Atribuită Cumpărare directă

DESCRIERE: varza kg 5*1.834; marar buc 5*1.376; eugenia buc 85*0.917; fidea buc 13*2.752; cimbru buc 5*1.376; m... mai departe

Număr anunț
DA26450935
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
Furnizor / câștigător
PAL AND PRODCOM SRL (CUI 6413715)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
353,52 RON
Valoare atribuită
353,52 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

353,52 RON

din 353,52 RON estimat