Atribuită Cumpărare directă

Unitatea Militara 01836 Otopeni, doreste sa achizitioneze standarde destinate efectuarii incercarilor fizico-chimice a produselor petroliere, in cadrul laboratorului incercari CL. Standardele ce urmeaza a fi achizitionate sunt:1 ASTM D381 - 19 207,65 ron fara TVA 2 ASTM D482 - 19 182,73 ron fara TVA 3 ASTM D910 - 20a 207,65 ron fara TVA 4 ASTM D1655 - 20c 232,56 ron fara TVA 5 ASTM D3338 / D3338M - 20 207,65 ron fara TVA 6 ASTM D5001 - 19e1 232,56 ron fara TVA 7 ASTM D7224 - 20 232,56 ron fara TVA 8 ISO 4406:2017 171,58 ron fara TVA 9 SR EN ISO 20884:2020 Produse petroliere. Determinarea conținutului de sulf din carburanții pentru automobile. Spectrometrie de fluorescenţă de raze X dispersivă după lungimea de undă Limba engleza 1 bucata 80,67 ron fara TVA 10 SR EN 238:2000 Produse petroliere. Benzina. Determinarea conţinutului de benzen prin spectrometrie în infraroşu Limba romana 1 bucata 71,58 ron fara TVA .

Număr anunț
DA26461928
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.827,19 RON
Valoare atribuită
1.827,19 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.827,19 RON

din 1.827,19 RON estimat