Atribuită
Cumpărare directă
Sistem Desktop All-in-One Lenovo IdeaCentre A540-27ICB cu procesor Intel® Core™ i5-9400T pana la 3.40 GHz, Coffee Lake, 27", QHD, IPS, Touch, 8GB DDR4, 256GB SSD M.2 2280 PCIe + 1TB, Intel UHD Graphics 630, Microsoft Windows 10 Home, Mineral Grey. Garantie produs: minim 24 luni de la data receptiei tehnice, calitative si functionale. Incheierea prezentei accesari din SEAP reprezinta comanda ferma a autoritatii contractante.
- Număr anunț
- DA26451281
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.747,89 RON
- Valoare atribuită
- 4.747,89 RON
- Data publicării
- 28.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.