Atribuită Cumpărare directă

Microcontroler 8-bit No 579-PIC16LF1939-E/MV placa evaluare senzor de temp. MLX90632 placa evaluare senzor de temp. AMG8833 senzor de temperatura TSYS01 Unitate de masurare inertiala No:262-BMX160 unitate de masurare inertiala 32 bits No BNO085 placa de evaluare pt. senzorul BM1422AGMV senzor de altimetrie No MS580301BA01-00 placa de evaluare pt. senzorul MPL3115A2 senzor de presiune diferentiala No:841-MPX2300DT1 senzor de presiune diferentiala No: 482-90809LXGEAD003SP senzor de forta No:824-FX1901-1-0200-L modul de comunicatie 3G modul LoRa No:947-SX1308P868GW modul de comunicatie LoRa No: RFM98PW-169S2 sursa alimentare 12V No: AMEL60-12SJZ acumulator 4000 mAh 3.7V, No: LP805080 acumulator 4000 mAh, 3.7V, No CL18650-29E1S4P-HD acumulator 33 mAh, 3.7V, No: LP142817 acumulator 90 mAh, 3.7 V, No: LP103053 acumulator 320 mAh, 3.7V, No: L303040 transmitator pentru incarcare wireless No:485-2162 modul de incarcare wireless No:713-106990017 modul de incarcare wireless No:485-1407 pasta de lipit FL 22 R banda de cupru cu adeziv, 25mm x 15 metri, No: TEXT-14 convertor USB RS232, Modul USB to TTL RS232 converter UART CH340 3.3V 5V Adeziv Loctite 480/ 20 g camera termografica TG165+TA13 150mK, -25 °C, 380 °C, 80 x 60, 50° x 38.6°, 100 mm

Număr anunț
DA26462301
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
BLUENOTE COMMUNICATIONS SA (CUI 15146404)
Cod CPV
31711100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.628 RON
Valoare atribuită
10.628 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.628 RON

din 10.628 RON estimat