Atribuită
Cumpărare directă
PERNA CARESSA HIPO-ALERGICA 50X70 CM 6 BUC LENJERIE 2 PERS ALMA 1 BUC PILOTA SWEET DREAMS 180X210 CM 1 BUC PILOTA STANDARD COLOR 180X200CM 2 BUC RUBIN - RAC. BIROU PIC.STEJ.BRZ. DDM 1C 1 BUC RUBIN - CORP MOBIL BIROU STEJ.BRZ.DDM 1C 1 BUC BIROU STEFAN TABAC 1200X500X750DDM 1C 1 BUC DEZUMIDIFICATOR TURBIONAIR SENSO 20 1 BUC PLASTINA COS GUNOI PEDALA 5L 3 BUC COS DE GUNOI CU PEDALA EKO 8 L 3 BUC
- Număr anunț
- DA26473806
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN PENTRU CULTURA BISTRITA-NASAUD (CUI 4347763)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.768,91 RON
- Valoare atribuită
- 1.768,91 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.