Atribuită Cumpărare directă

serviciul de instalare echipament supraveghere video, manopera, intocmirea documentatiei si proiectarea sistemului de securitate in vederea avizarii de catre organele de politie,, conform datelor ofertate:- DVR 16 canale DVR16 canale NAVAIO HD DVR Hybrid 16 canale HD 1080p , CPU Cortex A9,Linux Inregistrare 200fps la 1080p , 400fps la 720p,Rezolutie 1080p Accepta 16 canale AHD/TVI(TurboHD)/CVI/CVBS + 4 IP 3MpPlayback local 16 canale,Capacitate Bitrate 768Kbps ~ 8Mbps VGA, HDMI (1080p), BNC Audio: 4 intrari / 1 iesire; Alarm 4 in, 1 out; Accepta 2 HDD SATA max 6TB, RS485, 2XUSB, alimentare 12V, consum 12W fara hdd; - Hard Disk WESTERN DIGITAL Hard Disk 2 T, SATA III pentru DVR Surveillance pentru stocarea infregistrarilor video direct pe DVR; Camera video de exterior NAVAIO HD = 4 buc - BULLET Camera BULLET de exterior 2Mp,HD Senzor ½.9” IMX323+HTC1088, 1080p, pixeli efectivi 1920(H)×1080(V)Distanta IR: 60m Lentila varifocala 2.8-12mm, meniu OSD, AGC,BLC,D-WDR Iesire video: AHD/TVI(TurboHD)/CVI/CVBSAlimentare 12V DC, consum 1000Ma (IR ON)Standard IP66,Carcasa metalica alba -Camera video de interior NAVAIO HD DOME = 8 buc Camera DOME 2Mp,HD Senzor 1080p, pixeli efectivi 1920(H)×1080(V), Distanta IR: 30mLentila varifocala 2.8-12mm, meniu OSD, AGC,BLC,D-WDR Iesire svideo:AHD/TVI(TurboHD)/CVI/CVBSAlimentare 12V DC, consum 700Ma (IR ON)Standard IP66Carcasa metalica neagra -Sursa alimentare = 12 buc. 12V/2 A Alimentator 12V 2A Tensiune intrare: AC100~240V Tensiune iesire: DC 12V ,

Număr anunț
DA26440916
Autoritate contractantă
ATENEUL POPULAR "MR.GH.PASTIA" FOCSANI (CUI 4410569)
Furnizor / câștigător
UMO SERV SRL (CUI 4908386)
Cod CPV
51314000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.660,11 RON
Valoare atribuită
15.660,11 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.660,11 RON

din 15.660,11 RON estimat