Atribuită Cumpărare directă

FRIGIDER LG CALORIFER ELECTRIC CUPTOR CU MICROUNDE FRIGIDER ARCTIC

Număr anunț
DA26471811
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI 1589932)
Furnizor / câștigător
DIAMANTINO SRL (CUI 4935453)
Cod CPV
39711100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.180 RON
Valoare atribuită
8.180 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.180 RON

din 8.180 RON estimat