Atribuită
Cumpărare directă
Pachet mentenanțe preventive(revizii) echipamente Laborator Calitatea Apelor Oradea conform oferta 5730/24.09.2020: 1.Spectrometru cu absorbție moleculară UNICAM UV-VIS 2-300: 1x3.038,00 lei 2.pH – metru ORION 2 STAR: 1 x 1.250,00 lei 3.pX – metru ORION STAR A214: 1 x 1.250,00 lei Total pachet revizii: 5.538,00 lei Condiții ofertă: - mentenanța preventivă(MP)/revizia se desfășoară la o dată stabilită de comun acord, la o singură vizită, dacă echipamentele sunt funcționale; - dacă echipamentul nu funcționează si e nevoie mai întâi de reparația echipamentului, atunci rezolvarea problemei și repunerea echipamentului în stare de funcționare se consideră mentenanță corectivă (MC)/Reparație/ intervenție on call și se facturează ca atare (conform tarife din Anexa la ofertă); - în cazul reparațiilor/intervențiilor la cerere (on call), survenite accidental, termenul de prezentare la sediul dvs. este de maxim 3 zile lucrătoare de la data primirii înștiințării scrise (doar dacă se va încheia un contract); - garanție manopera service: 30 zile; - garanție piese de schimb: cea oferita de producător, pe baza de certificat de garanție emis de producător; - facturile se emit la finalizarea intervențiilor, în baza raportului de service; - plata facturilor se face în maxim 30 de zile de la emiterea facturii, cu penalizări de 0.1% pe zi de întârziere la plată
- Număr anunț
- DA26457334
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI (CUI 23782674)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 50412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.538 RON
- Valoare atribuită
- 5.538 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.