Atribuită Cumpărare directă

DVR- 1 buc. Camera supraveghere video- 8 buc.

Număr anunț
DA26464514
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
35125000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.115 RON
Valoare atribuită
2.115 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.115 RON

din 2.115 RON estimat