Atribuită
Cumpărare directă
FOLIE PROTECTIE 3X6.30 MARKER 38X2.94 ROTER 1X54.62 SWTCH 1X38.65 BATERIE R 6 44X2.10 SERVETELE PC 3X10.92 SUPORT TV 1X71.42 BANDA ADEZIVA 2X2.94 STEAG ROMANIA 1X20.16 STEAG UE 1X29.41 MARKER 2X2.10 TERMOMETRU 2X184.87 PIX GEL 16X1.68 GEANTA LAPTOP 1X142.01 .REGISTRU A4 1X8.40 RADIERA 4X2.52 PIX 4X10.08 MAPA 3X10.92 COPERTA 10X0.84 LIPICI 2X2.52 RADIERA 2X2.50 FOARFECA 2X2.54 CORECTOR 1X11.76 MOUSE 4X15.12
- Număr anunț
- DA26443982
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BREAZA (CUI 28992022)
- Furnizor / câștigător
- MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.206,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.206,07 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.