Atribuită Cumpărare directă

LUDWICK DETERGENT VASE 1L - 6 buc SANO FLOOR FRESH 2L MUSK 4IN1 1 PARDOSELI - 3 buc HARTIE IG HORECA 3STR 24 ROLE/SET - 6 buc PROSOAPE PLIATE "V" VERDE 200/PAC 20/BAX RP - 2 buc ROLA PROSOP 350 FOI HORECA 6 BUC/SET - 6 buc SERVETELE LA CUTIE 2STR 150/CUT - 6 buc KLINTENSIV DEZINF. PT. MAINI 70 BUC/PACHET - 10 buc MARCO SAPUN LICHID DIF SORTIMENTE 5L - 1 buc SANO CLOR 4L - 2 buc AGATATORI WC BREF - 6 buc PRONTO SPRAY SUPRAFETE MULTIPLE 300ML - 4 buc BOZO SOLUTIE GEAM 1L - 10 buc DISPENSER PLASTIC PT PROSOP V GLOBAL - 3 buc MOP BUMBAC 250 GR - 3 buc SANO CLOR 4L - 5 buc KLINTENSIV ALCHOSEPT 250 ML - 6 buc ROLA PROSOP 350 FOI HORECA 6 BUC/SET - 10 buc MANUSI NITRIL ALBASTRE 200/CUT - 4 buc MARCO SAPUN LICHID DIF SORTIMENTE 5L - 2 buc CREMA DE MAINI DOVE 150 ML - 5 buc CREMA MAINI 250ML - 2 buc DOZATOR DE DEZINFECTANT PENTRU MAINI 1000ML - 10 buc

Număr anunț
DA26461765
Autoritate contractantă
COMUNA ALTINA (CUI 4307122)
Furnizor / câștigător
PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.390,94 RON
Valoare atribuită
2.390,94 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.390,94 RON

din 2.390,94 RON estimat