Atribuită Cumpărare directă

SENZOR GAZ 230 V - 180,00 lei POMPA CAZAN VAILLANT - 688,00 lei MANOPERA - 387,00 lei

Număr anunț
DA26446392
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
Furnizor / câștigător
TRISERV INSTAL SRL (CUI 18827885)
Cod CPV
45259300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.255 RON
Valoare atribuită
1.255 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.255 RON

din 1.255 RON estimat