Atribuită Cumpărare directă

Pachet: Stand videowall Vogels 2x2/bare pentru interfata/cupla pentru bara interfata pentru extensie 3x2 - 10.533,60 RON Stand TV mobil cu suport camera Multibrackets Floorstand Basic 180 - 1.562,40 RON Pretul nu contine TVA

Număr anunț
DA26455486
Autoritate contractantă
AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
Furnizor / câștigător
DISPLAY COMPLETE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 41820407)
Cod CPV
32351000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.096 RON
Valoare atribuită
12.096 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.096 RON

din 12.096 RON estimat