Atribuită Cumpărare directă

Unitate optica externa Asus, DVD+/-RW, 8x, LITE/BLACK/Asus, extern

Număr anunț
DA26464650
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI 14581515)
Cod CPV
30237200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,60 RON
Valoare atribuită
372,60 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,60 RON

din 372,60 RON estimat