Atribuită
Cumpărare directă
PACHET Mixer audio+ Microfon + Cablu audio, in conformitate cu oferta transmisa, respectiv: 1. Mixer audio Dynacord PowerMate 600-3 – 1 buc 2. Microfon Wi-Fi Dual Shure Blx288E/Pg58 H8e Combo – 1 buc 3. Cablu audio XLR Cordial CCM 1.5 FM – 4 buc; FACTURAREA SE VA FACE PE PACHET, cu descrierea aferenta fiecarei componente, UM=1buc, Valoare 7307.56 lei fara TVA, Valoare totala 8696 lei cu TVA;
- Număr anunț
- DA26474026
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 48952000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.307,56 RON
- Valoare atribuită
- 7.307,56 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.