Atribuită
Cumpărare directă
. Va propunem urmatoarea metoda de dezinfectie: « Sistemul automat de micronebulizare biodegradabila Nocospray Nocolyse » Spre deosebire de dezinfectia clasica, dezinfectia biodegradabila Nocospray Nocolyse ofera urmatoarele beneficii: NU NECESITA AERISIRE, NU ESTE TOXIC, NU PATEAZA, NU PRODUCE ALERGII, NON COROZIV, NU LASA REZIDURI, NU OXIDEAZA, EFECT DE CEATA USCATA, ESTE BIODEGRADABIL. Conceptul NOCOLYSE – Nocospray, este un produs avizat de Ministerul Sanatatii ca produs biocid TP2 destinat dezinfectiei microaeroflorei si suprafetelor pe cale aeriana, aviz nr. 1501BIO/02/12.2020, fabricat in Franta (atasam prezentei Avizul Sanitar), avand recomandare de utilizare in unitatile sanitare precum: ATI, blocul operator, sali de tratament, saloane, cabinete medicale, toate tipurile de incinte medicale si nu numai. Tariful este valabil pentru o singura trecere de dezinfectie uscata, dupa cum urmeaza: 7500 mc x 0.65 lei = 4875 lei fara TVA - cost interventie Toate costurile aferente prestarii serviciilor de dezinfectie (transport, substante, materiale, cheltuieli indirecte, manopera etc) sunt incluse in pretul ofertat/mp. Nu exista COSTURI SUPLIMENTARE in zonele pe care le deservim (judetele: B, IF, AG, PH, GR, DB, TR, CL, IL, BZ, BR, GL, VN, BC, IS, VD, SV, NT, TL, C VA RUGAM LA FACTURARE PASTRATI DENUMIREA INREGISTRATA IN SEAP Certificat de conformitate, avizat CE, MS. Conform legislatiei in vigoare, documentele sa fie traduse in limba romana. Cumpararea tine loc de comanda
- Număr anunț
- DA26453713
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.875 RON
- Valoare atribuită
- 4.875 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.