Atribuită
Cumpărare directă
ROVER GNSS RTK South Surveying Galaxy G1Plus IMU (692 canale), Carnet de teren South H5/H3Plus, Android cu Software SurvX. Senzorul IMU imbunatateste foarte mult productivitatea masuratorilor. Spre deosebire de senzorul de inclinare clasic, acesta nu necesita calibrare si nu este influentat de campul magnetic. La achizitionarea unui echipament beneficiati de 1 luna cont servicii de corectii SyscadRTK. Un user presupune 2 conexiuni (2 gps-uri conectate simultan) Accesorii incluse echipament GPS: Acumulator - 2 buc Redresor Cablu transfer date Ruleta Antena UHF Antena GPRS Licenta Software procesare masuratori statice Carnet de teren cu software Garantie: - 36 luni pentru receptorul GNSS South Galaxy G1Plus IMU; - 12 luni pentru carnetul de teren South H5/H3Plus.
- Număr anunț
- DA26461586
- Autoritate contractantă
- Comuna Turia (CUI 4404630)
- Furnizor / câștigător
- SYSCAD SOLUTIONS SRL (CUI 14886862)
- Cod CPV
- 38112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.008,40 RON
- Valoare atribuită
- 21.008,40 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.