Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare autoturism NOUL DACIA DUSTER prin Programul de stimulare a innoirii Parcului Auto National 2020-2024, cu urmatoarele caracteristici:vopsea metalizata, 1461 cmc, 4 cilindri, 8 supape,5 locuri, 115 cp,85 kw, carburant motorina, culoare neagra, directie servo asistata, computer bord cu afisare temp. ext, inchidere centralizata, geamuri electrice cu impuls pe partea soferului, geamuri spate si luneta cu tenta fumurie, luneta degivranta si stergator luneta, oglinzi cu reglare electrica si degivrante, airbag cortina, centuri de siguranta spate cu prindere in 3 puncte, jante aliaj, avertizare unghi mort, asistenta la parcarea cu spatele, sistem navigatie, camera multiview, scaun sofer reglabil pe inaltime si lombar, scaune fata incalzite, cruise control, functieeco-mode, aer conditionat automat monozona, ABS, ESP, AFU, ESP-HDC, proiectoare ceata. Se vor respecta cerintele din caietul de sarcini atasat.
- Număr anunț
- DA26473380
- Autoritate contractantă
- Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
- Furnizor / câștigător
- DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
- Cod CPV
- 34110000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82.736,86 RON
- Valoare atribuită
- 82.736,86 RON
- Data publicării
- 30.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.