Atribuită Cumpărare directă

Set burghie rectificate HSS pret unitar 294.44 lei fara TVA DIN338 1-13/0.5/25buc 11452070017 Brand: TIVOLY SA Cod: 11452070017 Producator: TIVOLY S.A.

Număr anunț
DA26468514
Autoritate contractantă
TRUSTUL DE CLADIRI METROPOLITANE BUCURESTI S.A (CUI 37992692)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
Cod CPV
44512910-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,44 RON
Valoare atribuită
294,44 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,44 RON

din 294,44 RON estimat