Atribuită Cumpărare directă

Vopsea spray 400 ml si Banda adeziva Moment

Număr anunț
DA26462669
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
Cod CPV
44812210-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
925,68 RON
Valoare atribuită
925,68 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

925,68 RON

din 925,68 RON estimat