Atribuită Cumpărare directă

Consiliul Judetean Valcea achizitioneaza pentru Inspectoratul pentru Situații de Urgență „General Magheru” al Județului Vâlcea, televizor cu diagonala 81 cm.

Număr anunț
DA26462954
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647,05 RON
Valoare atribuită
647,05 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
02.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647,05 RON

din 647,05 RON estimat