Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 MSV MOP BUMBAC 280 g buc 10.00 X 4.70 RON fara TVA / buc 2 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 5L buc 4.00 X 191.25 RON fara TVA / buc 3 DR.STEPHAN DESCOL-75 DEZINFECTANT HIDROALCOOLIC 750ML buc 2.00 X 29.89 RON fara TVA / buc 4 MISAVAN INALBITOR 5L buc 4.00 X 14.40 RON fara TVA / buc 5 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 5L buc 4.00 X 199.02 RON fara TVA / buc 6 PROSOAPE V VERZI 250buc 20set/bax 1strat PREMIUM bax 2.00 X 77.42 RON fara TVA / bax 7 AMIANO SAPUN LICHID 5L DIAMOND buc 1.00 X 29.69 RON fara TVA / buc 8 LAVETA MICROFIBRA INTREAGA CASA 10/set ROSU set 2.00 X 35.71 RON fara TVA / set 9 MATURA EUROPEEA ROSSA buc 5.00 X 4.67 RON fara TVA / buc 10 COADA LEMN NATUR FILETATA buc 5.00 X 1.67 RON fara TVA / buc 11 MATURA 'STRADA' 400mm buc 4.00 X 10.15 RON fara TVA / buc 12 DISPENSER PROSOAPE PLIATE ECONOMY buc 2.00 X 33.75 RON fara TVA / buc 13 TROLLEY MIKRO PLUS (25L+6L +mop) buc 1.00 X 0.01 RON fara TVA / buc
- Număr anunț
- DA26463205
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII BREAZA (CUI 14117605)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.121,21 RON
- Valoare atribuită
- 2.121,21 RON
- Data publicării
- 29.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.