Atribuită Cumpărare directă

REGISTRU CASERAT A3 200 FILE FORMULAR AGRA 2A

Număr anunț
DA26469574
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA NEAMT (CUI 37598303)
Furnizor / câștigător
FISCAL SERVICE SRL (CUI 16202006)
Cod CPV
79811000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
609,12 RON
Valoare atribuită
609,12 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

609,12 RON

din 609,12 RON estimat