Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ACCESORII IT – 2 ARTICOLE: Switch 24 porturi - 1 buc., Monitor, diagonala: min. 22 inch. - 4 buc., în conformitate cu Formularul de propunere tehnica si financiara transmis de dvs prin email și inregistrat la se sediul CJ Alba sub nr. 18302/12.08.2020. Obs. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA26128890
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- LICOMP SRL (CUI 16436678)
- Cod CPV
- 30237000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.320 RON
- Valoare atribuită
- 3.320 RON
- Data publicării
- 12.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.