Atribuită Cumpărare directă

BATERII DURACELL BUC 1.00 DVD+R VERBATIM 4,7GB PACK 50 buc 43550 BUC 1.00 SURSA SEASONIC 520W SS-520GB S12II-520 80 PLUS BRONZE 1.00 MUFA RJ45 2.00 SPACER HUB USB 3.0 BUC 1.00

Număr anunț
DA26463165
Autoritate contractantă
Politia Locala Piatra Neamt (CUI 28333897)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
30237300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188,23 RON
Valoare atribuită
188,23 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188,23 RON

din 188,23 RON estimat