Atribuită Cumpărare directă

Seringa 5ml cu ac 2 componente Luer Slip. Seringa de unica folosinta cu ac 22G x 1 1/2 - 0.70 x 38 mm, Luer Slip; Seringa din 2 componente, blister, hipodermica, sterila, non pirogenica. Seringa 10ml cu ac 2 componente Luer Slip. Seringa de unica folosinta cu ac 21G x 1 1/2 - 0.80 x 38 mm, Luer Slip; Seringa din 2 componente, blister, hipodermica, sterila, non pirogenica Seringa 20ml cu ac 2 componente Luer Slip. Seringa de unica folosinta cu ac 21G x 1 1/2 - 0.80 x 38 mm, Luer Slip; Seringa din 2 componente, blister, hipodermica, sterila, non pirogenica

Număr anunț
DA26448067
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141310-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
28.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat