Atribuită Cumpărare directă

Saci menajeri conform descriere Saci galbeni cu inscripția „Pericol biologic” si saci albastri. Preturi solicitate redus conform negociere si conform pretul SICAP cel mai scazut

Număr anunț
DA26422597
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.687 RON
Valoare atribuită
4.687 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.687 RON

din 4.687 RON estimat