Atribuită
Cumpărare directă
Echipament de joc volei - compus din din tricou avand compozitie poliester 90% si elastan 10%, proprietati hydro-fit care sa mentina constanta temperatura corpului; tricou cu maneca scurta cu insertii din material perforat pentru eliminarea excesului de transpiratie; sortul este prevazut cu bentita elastica de 3 cm si snur de strangere; marimi: 5 l, 10 M, 5 S
- Număr anunț
- DA26434754
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
- Furnizor / câștigător
- EXTENSO DEVELOPMENT SRL (CUI 27829800)
- Cod CPV
- 18412000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.520 RON
- Valoare atribuită
- 2.520 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.