Atribuită Cumpărare directă

Produse lactate

Număr anunț
DA26429041
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr.3 Bistrita (CUI 29871045)
Furnizor / câștigător
CARMO-LACT PROD SRL (CUI 5908104)
Cod CPV
15500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,90 RON
Valoare atribuită
118,90 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

118,90 RON

din 118,90 RON estimat