Atribuită
Cumpărare directă
Lot 1 : “ Accesorii distilatoare PRF "– FICPM 1.Prefiltru de 1 µm GFL pentru filtrare fina-buc 1 Producator GFL,Cod produs GFL-2912 Pentru precuratarea apei de la robinet si pentru a proteja dispozitivul de contaminare premature; este necesar pentru distilatorul GFL existent in laborator 2.Suport de perete GFL pentru un singur filtru, Suport de perete GFL pentru un singur filtru, Cod produs: GFL-2921 Suport de perete realizat din otel inoxidabil pentru un filtru, prevazut cu manson ce ajuta la conectarea filtrelor si suruburi pentru a fixarea acestora pe suportul de perete.buc 1
- Număr anunț
- DA26443614
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 39300000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.