Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 BUSINESS TOP 25 FILE PROTECTIE A4 SET 10 FLUID CORECTOR KORES BUC 10 CALCULATOR CANON WS 1210 BUC 1 FOARFECA OP BUC 2 PIX SXN 101 BUC 50 CREION GRAFIC OP BUC 12 DOSAR PVC BUC 50 PIX UM 170 BUC 15 BIBLIORAFT 75MM BUC 10 BIBLIORAFT 50MM BUC 10 RADIERA OP BUC 5 ROLA ETICHETE PRET BUC 2 BANDA ADEZIVA 19X33 BUC 10 BANDA ADEZIVA 48X66 TESSA BUC 2 CRETA SCOLARA ALBA 100/CUT BUC 10 CAPSE NR 10 BUC 12 CAPSE 24/6 BUC 10 BRELOC CHEI BUC 15
- Număr anunț
- DA26440541
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr. 1 Diosig (CUI 19386493)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 972,71 RON
- Valoare atribuită
- 972,71 RON
- Data publicării
- 25.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.