Atribuită Cumpărare directă

Plexiglas 4 Mm 800X1000 Mm Cu Suport Decupat 3.000 BUC 237.0000 Masca Protectie Trei Pliuri Cu Elastic 150.000 BUC 0.6400 Manusi Latex Pudrate Albe M 100buc/Cutie 1.000 BUC 49.0000 Viziera 1.000 BUC 15.0000

Număr anunț
DA26426655
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
44175000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
871 RON
Valoare atribuită
871 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

871 RON

din 871 RON estimat