Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie materiale igienico-sanitare : Detartrant Forbish 1L pe bază de clor buc. 50 Clor 1 L buc. 50 Hârtie igienică (bax 10 role) buc. 100 Lavete bumbac buc. 200 Lavete universale, 12 buc/set set 50 Mop bumbac 250 gr. buc. 50 Rola prosop 950 foi buc. 30 Saci menajeri 60L, 20 buc/rolă rolă 50 Saci menajeri 120L, 10 buc/rolă rolă 50 Săpun lichid 5 L buc. 30 Soluţie curăţat parchet 1 L pe bază de clor buc. 25 Soluţie curăţat gresie şi faianţă 1 L pe bază de clor buc. 25 Domestos 750 ML pe bază de clor buc. 50 Soluţie geam pe bază de alcool buc. 25 Spray curăţat mobilă buc. 20
- Număr anunț
- DA26429138
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL BACAU (CUI 4278370)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.498,75 RON
- Valoare atribuită
- 2.498,75 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.