Atribuită Cumpărare directă

MJ ES-L - 8 BUC X 96.80 LEI = 774.4 LEI; ES-SDS2 - 2 BUC X 296.10 LEI = 592.2 LEI; CP-0106C-BL - 5 BUC X 84.30 LEI = 421.5 LEI

Număr anunț
DA26422158
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZILA NR. 2 (CUI 29134787)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
85142300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.788,10 RON
Valoare atribuită
1.788,10 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.788,10 RON

din 1.788,10 RON estimat