Atribuită
Cumpărare directă
Video Proiector OPTOMA X342e, DLP 3D ready, XGA 1024x768, 3700 lumeni, 22.000:1, 4:3 nativ, 16:9 compatibil, dimensiune maxima imagine 304.4", distanta maxima de proiectie 12 m, lampa 6000 ore/ 15.000 ore Eco+, HDMI, VGA, composite, audio in/ out, USB A, RS232, Security bar, Kensington Lock Cod produs: E1P1A1XBE1Z2 Producator: OPTOMA Garantie: 24 luni Proiector OPTOMA X342e, DLP 3D ready, XGA 1024x768, 3700 lumeni, 22.000:1, 4:3 nativ, 16:9 compatibil, dimensiune maxima imagine 304.4", distanta maxima de proiectie 12 m, lampa 6000 ore/ 15.000 ore Eco+, HDMI, VGA, composite, audio in/ out, USB A, RS232, Security bar, Kensington Lock, protejare cu parola, boxa 10W, telecomanda cu baterii incluse, HDCast Pro/ QuickCast Bundle/ QuickCast starter kit/ WHD200 optional, greutate 3 kg, suport tavan optional, ochelari 3D optional, 24/7 functionare, geanta transport optional, montare pe tavan+ portabil, culoare negru Specificatii Culoare videoproiector Black Rezoluție videoproiector XGA Tehnologie videoproiector DLP Tehnologie 3D Ready Distanță proiecție Normal WiFi Ready Luminozitate- lumeni 3001-4000 Segment videoproiector Business Large-room Ethernet,conexiune LAN Nu Contrast Ratio 20,000:1 - 100,000:1 HDMI Yes Transport gratuit . ASD1441L
- Număr anunț
- DA26410154
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic HENRI COANDA (CUI 4830023)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 38652120-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.679,83 RON
- Valoare atribuită
- 1.679,83 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.