Atribuită Cumpărare directă

Baterie lavoar pipa medie Baterie cu monocomanda de perete Baterie cu monocomanda pt lavoar Racord 50cm 1/2 pentru baterie cu monocomanda

Număr anunț
DA26429862
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
Furnizor / câștigător
SIMBOL RD (CUI 4393840)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
434,38 RON
Valoare atribuită
434,38 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

434,38 RON

din 434,38 RON estimat