Atribuită Cumpărare directă

matura strada= 2 buc, cozi matura= 2 buc, grebla plastic = 50 buc, cozi unelte= 50 buc, furca 4c= 7 buc

Număr anunț
DA26439201
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
HANELORE COMSIMEX SRL (CUI 5267077)
Cod CPV
16160000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
598,61 RON
Valoare atribuită
598,61 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
29.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

598,61 RON

din 598,61 RON estimat