Atribuită Cumpărare directă

Panou fotovoltaic cu tablou electric si suport metalic+montaj

Număr anunț
DA26418769
Autoritate contractantă
COMUNA BANITA (CONSILIUL LOCAL BANITA) (CUI 8713590)
Furnizor / câștigător
EUROELECTRIC SRL (CUI 15193562)
Cod CPV
31712331-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.944,30 RON
Valoare atribuită
15.944,30 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.944,30 RON

din 15.944,30 RON estimat