Atribuită
Cumpărare directă
Demontat Obiecte Sanitare buc 6.00 Montat pal in container hol I mp 16.00 Montat linoleu in container hol I mp 16.00 Montat plinta pvc in container hol I mp 16.00 Demontat pal din container sanitar mp 16.00 Demontat linoleu din container sanitar mp 16.00 Montat pal in container sanitar mp 16.00 Montat linoleu in container sanitar mp 16.00 Montat linoleu in container hol II mp 16.00 Montat plinta pvc in container hol II ml 16.00 Montat coltar din tabla 40x40 mm la container sanitar ml 10.00 Montat obiecte sanitare si siliconat buc 6.00 Inlocuit Broasca si butuc usa buc 2.00 Vopsit pereti comparimentare la sanitare mp 6.00 Montat linoleu in hol mp 16.00 Demontat plinta container hol ml 16.00 Montat plinta in container hol ml 16.00 Demontat obiecte sanitare buc 6.00 Montat linoleu in container sanitar ml 16.00 Montat obiecte sanitare si siliconat buc 6.00 Montat coltar din tabla 40x40 mm la container sanitar ml 7.00 Inlocuit linoleu la imbinarile dintre containere mp 8.00
- Număr anunț
- DA26421953
- Autoritate contractantă
- ACMVOL DESIGN S.A. (CUI 33137064)
- Furnizor / câștigător
- CROS CONSTRUCT SRL (CUI 13915307)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.143 RON
- Valoare atribuită
- 29.143 RON
- Data publicării
- 23.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.