Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare servicii de transport bunuri şi montaj mobilier Serviciul de Probaţiune Bacău după cum urmează: 1. transport bunuri (intern Bacău) pe ruta sediul actual Serviciul de Probațiune Bacău (mun. Bacău, str. Stefan cel Mare nr. 2, jud. Bacau) - noul sediu Serviciul de Probațiune Bacău (mun. Bacău, str. Maramures nr. 30, jud. Bacau). Distanța de deplasare - aproximativ 3 km, 2-3 deplasări. Bunuri ce necesită a fi mutate: - echipamente IT : imprimante (3 buc.), multifunctionale (3 buc.), calculatoare (16 buc.); - mobilier: birouri (10 buc.), fisete metal (2 buc.), caserole mobile (3 buc.), cuier pom (2 buc.), scaune (15 buc.) - nedemontabile - alte bunuri: documente arhivă, flipchard (2 buc.), aparatura (proiector), bunuri casare (calculatoare scaune, covoare, anvelope), consumabile (tonere, hartie etc.) etc. Serviciul de transport solicitat va trebuie sa aibă următoarele specificații tehnice : mașina transport marfa capacitate 3,5-5 t, capacitate volumică medie; 2 persoane pentru încărcare – descărcare bunuri (manipulanți). 2. montaj mobilier la noul sediu al Serviciul de Probațiune Bacău (mun. Bacău, str. Maramures nr. 30, jud. Bacau). Mobilierul care urmează montat este compus din: raft metallic (4 buc.), dulap documnete cu 2 usi – Pal cires (6 buc.), masa de calculator cu sertare cires (12 buc.), birouri (2 buc.). Serviciul solicitat va trebuie sa aibă personal specializat montaj mobilier.
- Număr anunț
- DA26431745
- Autoritate contractantă
- Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
- Furnizor / câștigător
- MARBOD MOB SRL (CUI 33450338)
- Cod CPV
- 60161000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.950 RON
- Valoare atribuită
- 2.950 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.