Atribuită Cumpărare directă

DULIE E27 EBONITA 14BUC STECHER 16A CLASIC(609)614 8BUC PROFIL TREAPTA CTS 257.165 ULM 30 BUC SPOT LED ROTUND PT 16W 6500K 2BUC PANOU LED 60X30 24W 6500K 0139 2BUC CABLU MYYM 2X1,5(H05VV-F) 50M

Număr anunț
DA26432153
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.221,27 RON
Valoare atribuită
1.221,27 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.221,27 RON

din 1.221,27 RON estimat