Atribuită Cumpărare directă

Adaptor AXAGON PCI-Express 3.0 x4 la dual M.2 SSD Altele Input: PCI-Express 3.0 x4 Output: M.2 NVMe, M.2 SATA Dispozitive suportate: M.2 2230, M.2 2242, M.2 2260, M.2 2280, M.2 22110 Include bracket low-profile DNT7199L

Număr anunț
DA26433998
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30230000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,66 RON
Valoare atribuită
159,66 RON
Data publicării
24.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

159,66 RON

din 159,66 RON estimat