Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de Verificare Tehnica a Proiectarii, pentru proiectul intitulat „Modernizare renovare si dotare camine culturale in comuna Magesti judetul Bihor: camin cultural Josani si camin cultural Dobricionesti”, submasura 7.6 „Investitii asociate cu protejarea patrimoniului cultural” reprezinta o necesitate pentru asigurarea calitatii proiectelor si detaliilor de executie pe baza carora se executa constructiile fiind obligatorie verificarea tehnica de calitate a acestora de catre specialisti verificatori atestati. Verificarea tehnica de calitate a proiectelor are ca scop realizarea unor constructii care sa corespunda calitativ cel putin cu nivelul minim de performanta prevazut in Legea nr. 10/1995 privind calitatea in constructii. Operatorul economic va prezenta formularul de oferta, oferta detaliata de pret pe ore, autorizarile/atestatele/ agrementarile tehnice sau profesionale care permit prestarea activitatii respective de catre ofertanti (dupa caz). Perioada de valabilitate a ofertei este de 30 zile de la data minima de depunere a ofertelor. Se va depune certificatul constatator din care sa reiasa codul CAEN autorizat in domeniul contractului, emis pana la data semnarii contractului. Documentele se vor depune la adresa de e-mail : contact@primariamagesti.ro sau la sediul primariei.
- Număr anunț
- DA26433004
- Autoritate contractantă
- COMUNA MAGESTI (PRIMARIA COMUNEI MAGESTI) (CUI 4687234)
- Furnizor / câștigător
- BEKART SRL (CUI 26170467)
- Cod CPV
- 71328000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.000 RON
- Valoare atribuită
- 10.000 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.