Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS CANON 545 1X63.86 CARTUS CL 546 1X78.99 HARTIE COPIATOR A4 15X14.29 LISAT ALIMENTE 2X5.46 CERNEALA CANON 4X12.60 CARTUS CANON 545 XL 1X92.43 CARTUS CANON 546 XL 1X91.59 DOSAR CARTON 60X0.50 FOLIE PROTECTIE 2X6.30 CORECTOR 2X5.05 CORECTOR 1X6.72 BIBLIORAFT 3X4.27 NOTES 1X12.85
- Număr anunț
- DA26429147
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 (CUI 29034737)
- Furnizor / câștigător
- MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 694,34 RON
- Valoare atribuită
- 694,34 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.