Atribuită Cumpărare directă

CUTIE 800 GR.

Număr anunț
DA26443451
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 68 (CUI 35038830)
Furnizor / câștigător
TOTAL TOP GLOBAL SRL (CUI 15957120)
Cod CPV
15331462-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550,20 RON
Valoare atribuită
550,20 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550,20 RON

din 550,20 RON estimat