Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale curatenie SET SAGETI ROSII INDICATOARE TRASEE 10BUC bucata 16 39.6 633.6 SET SAGETI VERZI INDICATOARE TRASEE 10BUC bucata 16 39.6 633.6 COS CU PEDALA 18L bucata 25 43.58 1089.5 CUTIE ALIMENTARA 8L+MANERE bucata 50 13.25 662.5 EMAIL LUCIOS ALB 0.2L bucata 4 16.04 64.16 EMAIL ALBASTRU ALB 0.2L bucata 4 20.19 80.76 EMAIL GALBEN ALB 0.2L bucata 4 20.19 80.76 EMAIL ROSU ALB 0.2L bucata 4 16.04 64.16 EMAIL VERDE ALB 0.2L bucata 4 43.35 173.4 DILUANT 1L bucata 2 28.5 57 PENSULA 1.5' bucata 10 8.2 82 COVORAS CAUCIUC 40X60CM bucata 10 24.29 242.9 DEZINFECTANT SUPRAFETE ALCOOL 80% FARMEC 750ML bucata 36 46.1 1659.6 TAVA+COVOR DEZINFECTIE INCALTAMINTE 45X75CM bucata 4 137.26 549.04 PET 1L bucata 10 1.55 15.5 PET 0.5L bucata 10 0.8 8 PRES MOCHETA+CAUCIUC bucata 22 18.4 404.8 PULVERIZATOR bucata 20 2.94 58.8 PANOU LED 50W bucata 1 124.85 124.85 PRIZA PROGRAMABILA DIGITAL bucata 3 87 261 TOTAL 6945.93
- Număr anunț
- DA26434933
- Autoritate contractantă
- Gradinita Cu Program Prelungit Mica Sirena (CUI 5399396)
- Furnizor / câștigător
- BUBBLE FUN PARK S.R.L. (CUI 36780799)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.945,93 RON
- Valoare atribuită
- 6.945,93 RON
- Data publicării
- 24.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.