Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta transmisa pe email in termenul solicitat de autoritatea contractanta. Mastile sunt ambalate cate 50 buc/cutie. MASTI CHIRURGICALE PENTRU UZ MEDICINAL, C.E. , DE UNICA FOLOSINTA CU 3 STRATURI , 3 PLIURI = 5000 BUC.

Număr anunț
DA26463451
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
BEST ACHIZIŢII SRL (CUI 32125703)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
30.09.2020 00:00
Data finalizării
01.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat