Atribuită Cumpărare directă

Furazolidon 100mg 100cp/68.81 Dulcolax 30cp/18.17 Gaviscon menthol 48tb/31.27 Dicarbocalm 60tb/36.88 Metoclopramid 40cp/5.87 No-spa 80mg 48cp/53.28

Număr anunț
DA26435800
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
RIANA-FARM SRL (CUI 2802337)
Cod CPV
33612000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214,28 RON
Valoare atribuită
214,28 RON
Data publicării
25.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

214,28 RON

din 214,28 RON estimat