Atribuită Cumpărare directă

valoare PROSOP VERDE 1 STR 250/PACH "Z" PAC 80 2,79 223,2 265,61 42,41 HARTIE IGIENICA 2STR PERFEX VERDE 10BUC/BAX BUC 200 0,51 102 121,38 19,38 MANUSI NITRIL 100/CUT MARIMEA M CLEAN CUT 4 53 212 252,28 40,28 ALCOOL SANITAR SUNNY BLUE 70% 500ML BUC 20 5,7 114 135,66 21,66 SACI MENAJ 35L 50/SET MICAS SET 50 2,92 146 173,74 27,74

Număr anunț
DA26463238
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BARCEA (CUI 29097832)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
797,20 RON
Valoare atribuită
797,20 RON
Data publicării
29.09.2020 00:00
Data finalizării
30.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

797,20 RON

din 797,20 RON estimat